Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  З нагоди новорічних та різдвяних свят

Прес-центр

Новини

05.01.2018 14:46

З нагоди новорічних та різдвяних свят |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 5 січня 2018 року, у гості до керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, співробітників виконавчого апарату обласної ради та апарату облдержадміністрації завітала барвиста коляда з обласної комунальної установи «Чернівецька обласна філармонія». Хористи і танцюристи Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка на чолі з народним артистом України Ярославом Солтисом подарували вдячним глядачам справжню святкову феєрію, незабутні враження та позитивні емоції.

«Надзвичайно приємно зустрічати у цих стінах таку гарну коляду, яка відтворила чудові традиції наших предків, справжні скарби національної історії та культури, кращих за які немає ніде у світі, - зауважив у своєму вітальному слові Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Щиро дякую творчому колективу обласної філармонії, артистам уславленого Буковинського ансамблю пісні і танцю від імені депутатського корпусу обласної ради, від себе особисто, адже ви є справжньою гордістю Буковинського краю. Щороку до нас приїздить все більше і більше гостей звідусіль. Мені радісно від того, що ми маємо що продемонструвати їм і маємо ким пишатися», - наголосив він.  

«Таїнство народження Христа-Спасителя є найбільшим святом, тож бажаю вам зустріти його у колі рідних та близьких людей, у щасті та радості. Кожен з нас цієї врочистої пори просить у Господа нашого Ісуса Христа прощення та благословення, здійснення заповітних мрій та благородних задумів. Бажаю усім вам отримати ці священні дари Божі та свято берегти їхнє життєдайне тепло у ваших душах», - з такими словами звернувся Іван Мунтян до усіх присутніх. На завершення він від щирого серця подякував колядникам за їх високе мистецтво, яке приносить людям радість та втіху, і вручив бажаним гостям памятні подарунки.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua