Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Чернівецька обласна рада увійшла до Асоціації ОМС «Єврорегіон Карпати-Україна»

Прес-центр

Новини

21.12.2017 17:04

Чернівецька обласна рада увійшла до Асоціації ОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Сьогодні на пленарному засіданні 19-ї позачергової сесії крайового парламенту Буковини ухвалено рішення про вступ Чернівецької обласної ради до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». Таким чином депутати облради уможливили залучення додаткових інвестицій у розвиток територіальних громад краю шляхом реалізації спільних транскордонних проектів.

Відповідне рішення прийняте з метою створення сприятливого економічного, соціального та інвестиційного клімату на території українських Карпат, зокрема, на території Чернівецької області, та об’єднання зусиль Чернівецької, Закарпатської, Львівської, та Івано-Франківської областей задля успішного соціально-економічного розвитку гірських регіонів.

Право представляти Чернівецьку обласну раду в Асоціації ОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» зазначеним рішенням надано керівнику крайової представницької влади Івану Мунтяну.

Довідково. Асоціацію органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» створено у 2007 році, як першу в Україні самоврядну фундацію, побудовану з базового рівня. Її офіційно визнано офіційним представником України в Карпатському Єврорегіоні. Основна місіяя Асоціації – формування політики розвитку Карпат на підставі мережевої співпраці публічного, приватного та неурядового секторів.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua