Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди Дня місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

07.12.2017 19:18

З нагоди Дня місцевого самоврядування |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Урочиста 18-а сесія Чернівецької обласної ради відбулася сьогодні, 7 грудня. Так, з професійним святом – Днем місцевого самоврядування – керівництво та депутатський корпус обласної ради привітали учасники Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка на чолі з народним артистом України Ярославом Солтисом, виконавши Державний Гімн України.

Відтак, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян звернувся до присутніх у сесійній залі з вітальним словом. «На теренах Буковинського краю члени територіальної громади вперше делегували свої повноваження народним обранцям ще у далекому 1861 році, коли було створено Буковинський сейм та його виконавчий відділ. З приємністю відзначаю, що спадкоємці тих перших народних обранців – депутати Чернівецької обласної ради – гідно продовжують вікові традиції буковинського народовладдя, втілюючи у своїй роботі на благо територіальних громад нашого краю європейські норми та стандарти місцевого самоврядування», – наголосив керівник крайового парламенту Буковини.

Посадовець щиро подякував депутатам обласної ради, головам та депутатам новостворених об’єднаних територіальних громад, депутатам, посадовим особам та ветеранам органів місцевого самоврядування за самовіддану працю, високий професіоналізм, уважне ставлення до потреб людей, за чесне та сумлінне служіння Україні та Буковинській громаді.

Одинадцятьох депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування різних рівнів Іван Мунтян відзначив з нагоди свята Почесними грамотами Чернівецької обласної ради. У свою чергу багаторічного директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету Олександра Кулика керівник представницької влади краю нагородив Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною»

Опісля, з вітальними словами до присутніх у сесійній залі також звернулись голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук та голова Чернівецької обласної профспілкової організації працівників держустанов Олександр Охрімовський.

На завершення урочистої частини пленарного засідання до присутніх у сесійній залі з напутнім словом звернувся Архієпископ Чернівецький та Кіцманський Української Православної Церкви Київського Патріархату владика Онуфрій.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua