Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.03.2019 10:24
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з трьох лотів: Лот № 1 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. частина приміщення першого поверху будівлі площею 8,6 кв.м. вул. Головна, 29 в м. Чернівцях 2. приміщення будівлі літ Г площею 29,4 кв.м. вул. Півд-Кільцева, 1-а в м. Чернівцях Лот № 2 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення прохідної літ В площею 8,1 кв.м. пров. Текстильників, 1 в м. Чернівцях 2. приміщення складу літ Г площею 207 кв.м. 3. приміщення складу літ Д площею 13 кв.м. 4. приміщення бойлерної літ І площею 190,6 кв.м. 5. приміщення будівлі літ Ж площею 129 кв.м. Лот №3 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення будівлі літ А площею 636,2 кв.м. вул. Лермонтова, 6, в м. Чернівцях 2. частина цокольного приміщення будівлі пло-щею 93,7 кв.м. вул. Братів Руснаків, 11 в м. Чернівцях Термін виконання робіт з оцінки - не більше 10 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

22.03.2019 10:13
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з одного лоту: Лот № 1 № Назва об’єкта Адреса 1. Майновий комплекс Чернівецького облас-ного комунального підприємства ʺБальнео-логіч¬ний санаторій ʺБрусницяʺ Чернівецька область, Кіцманський район, село Брусниця Термін виконання робіт з оцінки - не більше 20 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Буковину відвідала делегація дипломатів – представників посольств країн ЄС

Прес-центр

Новини

29.11.2017 18:50

Буковину відвідала делегація дипломатів – представників посольств країн ЄС |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 29 листопада, Чернівецьку область відвідала делегація представників посольств шістнадцяти країн – членів Європейського Союзу на чолі з керівником політичного відділу представництва ЄС в Україні паном Фабіо Делла Пьяцца. Метою моніторингового візиту делегації є оцінка стану дотримання прав національних спільнот, які проживають на території області, зокрема, права на здобуття освіти рідною мовою. Участь у зустрічі з дипломатами взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Крайовій владі сьогодні є чим пишатися у сфері задоволення освітніх потреб румуномовної громади, представники якої компактно проживають на території Герцаївського, Глибоцького та Сторожинецького районів області. Так, нещодавнє ухвалення Закону України «Про освіту» викликало певне занепокоєння у представників румуномовної громади, але це цілком природньо, оскільки людям ніхто не роз’яснив, як буде діяти цей закон і яким чином вплине на роботу закладів освіти з румунською мовою викладання. Водночас, хочу звернути увагу на те, що буковинці століттями жили мирно, без будь-яких міжнаціональних конфліктів. Тому дуже сподіваюся, що й цього разу нам вдасться уникнути конфлікту, адже буковинські люди мудрі та розважливі», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зустрічі.

«Свого часу у школі вчив лише румунську та російську, українську опановував уже у дорослому віці. І саме ця обставина спонукала мене ще у статусі депутата обласної ради одного із попередніх скликань виступати за збільшення кількості годин української мови у школах з румунською мовою викладання. Адже почасти етнічні румуни віддають своїх дітей до українських шкіл саме задля того, аби ті краще знали державну мову. Бо ж не секрет, що належне знання української мови це – запорука гарного майбутнього та самореалізації дітей етнічних румунів в Україні. Пригадую, що тоді за цю ідею мене критикували колеги по депутатському корпусу», – додав посадовець.

Відтак, сторонами обговорено актуальні питання співпраці України з Європейським Союзом, зокрема, в контексті імплементації Закону України «Про освіту», можливість надання експертної підтримки, залучення технічної та фінансової допомоги з боку європейських структур для реалізації низки спільних проектів, у тому числі, у сфері освіти, а також шляхи формування партнерських відносин з країнами – членами ЄС.

Насамкінець голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян висловив сподівання на розуміння та підтримку з боку європейських партнерів, а також запросив учасників зустрічі відвідати Буковину під час новорічно-різдвяних свят, зокрема, подивитися на знамениту Буковинську Маланку.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua