Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Буковину відвідала делегація дипломатів – представників посольств країн ЄС

Прес-центр

Новини

29.11.2017 18:50

Буковину відвідала делегація дипломатів – представників посольств країн ЄС |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 29 листопада, Чернівецьку область відвідала делегація представників посольств шістнадцяти країн – членів Європейського Союзу на чолі з керівником політичного відділу представництва ЄС в Україні паном Фабіо Делла Пьяцца. Метою моніторингового візиту делегації є оцінка стану дотримання прав національних спільнот, які проживають на території області, зокрема, права на здобуття освіти рідною мовою. Участь у зустрічі з дипломатами взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Крайовій владі сьогодні є чим пишатися у сфері задоволення освітніх потреб румуномовної громади, представники якої компактно проживають на території Герцаївського, Глибоцького та Сторожинецького районів області. Так, нещодавнє ухвалення Закону України «Про освіту» викликало певне занепокоєння у представників румуномовної громади, але це цілком природньо, оскільки людям ніхто не роз’яснив, як буде діяти цей закон і яким чином вплине на роботу закладів освіти з румунською мовою викладання. Водночас, хочу звернути увагу на те, що буковинці століттями жили мирно, без будь-яких міжнаціональних конфліктів. Тому дуже сподіваюся, що й цього разу нам вдасться уникнути конфлікту, адже буковинські люди мудрі та розважливі», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зустрічі.

«Свого часу у школі вчив лише румунську та російську, українську опановував уже у дорослому віці. І саме ця обставина спонукала мене ще у статусі депутата обласної ради одного із попередніх скликань виступати за збільшення кількості годин української мови у школах з румунською мовою викладання. Адже почасти етнічні румуни віддають своїх дітей до українських шкіл саме задля того, аби ті краще знали державну мову. Бо ж не секрет, що належне знання української мови це – запорука гарного майбутнього та самореалізації дітей етнічних румунів в Україні. Пригадую, що тоді за цю ідею мене критикували колеги по депутатському корпусу», – додав посадовець.

Відтак, сторонами обговорено актуальні питання співпраці України з Європейським Союзом, зокрема, в контексті імплементації Закону України «Про освіту», можливість надання експертної підтримки, залучення технічної та фінансової допомоги з боку європейських структур для реалізації низки спільних проектів, у тому числі, у сфері освіти, а також шляхи формування партнерських відносин з країнами – членами ЄС.

Насамкінець голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян висловив сподівання на розуміння та підтримку з боку європейських партнерів, а також запросив учасників зустрічі відвідати Буковину під час новорічно-різдвяних свят, зокрема, подивитися на знамениту Буковинську Маланку.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua