Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Обласна представницька влада готова надавати дієву підтримку органам прокуратури

Прес-центр

Новини

29.11.2017 15:20

Іван Мунтян: Обласна представницька влада готова надавати дієву підтримку органам прокуратури |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької влади краю Іван Мунтян, вітаючи керівництво та співробітників органів прокуратури області напередодні професійного свята.

«Сьогодні, в умовах докорінного реформування усіх сфер життя нашої держави, органи прокуратури відіграють чи не найважливішу роль в оновленій системі правоохоронних органів України. Саме від них значною мірою залежить як скоро Україна постане рівною серед рівних у сім’ї правових держав Європи. Хочу відзначити, що органи прокуратури нашої області постійно працюють над покращанням показників своєї діяльності. У свою чергу, обласна представницька влада, депутати та посадові особи органів місцевого самоврядування усіх рівнів готові надавати дієву підтримку у спільній справі боротьби з проявами корупції, хабарництва та інших протиправних діянь. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати ці негативні явища, які заважать нам просуватись до європейських стандартів та цінностей», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, кращих працівників органів прокуратури регіону Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua