Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Обласна представницька влада готова надавати дієву підтримку органам прокуратури

Прес-центр

Новини

29.11.2017 15:20

Іван Мунтян: Обласна представницька влада готова надавати дієву підтримку органам прокуратури |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької влади краю Іван Мунтян, вітаючи керівництво та співробітників органів прокуратури області напередодні професійного свята.

«Сьогодні, в умовах докорінного реформування усіх сфер життя нашої держави, органи прокуратури відіграють чи не найважливішу роль в оновленій системі правоохоронних органів України. Саме від них значною мірою залежить як скоро Україна постане рівною серед рівних у сім’ї правових держав Європи. Хочу відзначити, що органи прокуратури нашої області постійно працюють над покращанням показників своєї діяльності. У свою чергу, обласна представницька влада, депутати та посадові особи органів місцевого самоврядування усіх рівнів готові надавати дієву підтримку у спільній справі боротьби з проявами корупції, хабарництва та інших протиправних діянь. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати ці негативні явища, які заважать нам просуватись до європейських стандартів та цінностей», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, кращих працівників органів прокуратури регіону Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua