Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Іван Мунтян: Закликаю завжди шанувати пам’ять тих, хто страждав, боровся й загинув за Україну!

Прес-центр

Новини

25.11.2017 15:21

Іван Мунтян: Закликаю завжди шанувати пам’ять тих, хто страждав, боровся й загинув за Україну! |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 25 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій у столиці Буковини відбулися жалобні заходи, під час яких голова Чернівецької обласної ради Іван Мунятн разом із представниками влади та скорботної громади вшанував пам’ять усіх українців, які померли від голодоморів 1932-1933 і 1946-1947 років, організованих злочинним комуністичним режимом.

«Сьогодні ми зібралися на цьому скорботному місці для того, аби вшанувати пам’ять безвинних жертв агресора, який і зараз, через 85 років після тих страшних подій, знову напав на нашу країну й прагне знищити наш народ – найбільше багатство України. Через штучний голод 1932-1933 років в Україні мільйони людей загинули мученицькою смертю, мільйони їхніх нащадків не народилися… Маємо добре усвідомити величину втрат, завданих Україні. Адже нині український народ знову протистоїть ворожій навалі і знову зазнає великих втрат… Втім я переконаний, що разом ми дамо відсіч підступному ворогу й вкотре виженемо його з рідної української землі. Саме тому, ми повинні бути єдиними та пам’ятати нашу історію. Тож закликаю усіх нині й завжди шанувати пам’ять тих, хто страждав, боровся й загинув за Україну!», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників жалобного зібрання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua