Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Іван Мунтян: Закликаю завжди шанувати пам’ять тих, хто страждав, боровся й загинув за Україну!

Прес-центр

Новини

25.11.2017 15:21

Іван Мунтян: Закликаю завжди шанувати пам’ять тих, хто страждав, боровся й загинув за Україну! |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 25 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій у столиці Буковини відбулися жалобні заходи, під час яких голова Чернівецької обласної ради Іван Мунятн разом із представниками влади та скорботної громади вшанував пам’ять усіх українців, які померли від голодоморів 1932-1933 і 1946-1947 років, організованих злочинним комуністичним режимом.

«Сьогодні ми зібралися на цьому скорботному місці для того, аби вшанувати пам’ять безвинних жертв агресора, який і зараз, через 85 років після тих страшних подій, знову напав на нашу країну й прагне знищити наш народ – найбільше багатство України. Через штучний голод 1932-1933 років в Україні мільйони людей загинули мученицькою смертю, мільйони їхніх нащадків не народилися… Маємо добре усвідомити величину втрат, завданих Україні. Адже нині український народ знову протистоїть ворожій навалі і знову зазнає великих втрат… Втім я переконаний, що разом ми дамо відсіч підступному ворогу й вкотре виженемо його з рідної української землі. Саме тому, ми повинні бути єдиними та пам’ятати нашу історію. Тож закликаю усіх нині й завжди шанувати пам’ять тих, хто страждав, боровся й загинув за Україну!», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників жалобного зібрання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua