Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Різне >  Буковинський КОРД отримав подарунок від аграріїв

Прес-центр

Новини

24.11.2017 14:06

Буковинський КОРД отримав подарунок від аграріїв |  Різне

Тема новини: Назва теми

За спільної ініціативи Першого Національного аграрного кооперативу, Чернівецької обласної ради та Чернівецької обласної державної адміністрації сьогодні, 24 листопада, відбулась передача мікроавтобусу Hyundai H1 Starex бійцям спецпідрозділу «КОРД» Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області. Ключі від автівки буковинським поліцейським передав Андрій Гордійчук – засновник Першого Національного аграрного кооперативу, голова ради директорів холдингу Human Transparency Innovation. Привітав бійців спецпідрозділу та керівництво ГУ НП в Чернівецькій області з отриманням транспортного засобу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, за словами Андрія Гордійчука, сьогоднішня передача мікроавтобусу є спільною ініціативою Першого Національного аграрного кооперативу та крайової влади, спрямованої на покращення матеріально-технічної забезпеченості буковинських правоохоронців, які захищали незалежність і територіальну цілісність України на Сході нашої держави, а нині стали на захист законних прав та інтересів жителів Чернівеччини.

Передбачається, що найближчим часом Чернівецька філія Першого Національного аграрного кооперативу розпочне співпрацю із власниками індивідуальних селянських господарств у сфері заготівлі молока з метою його подальшої переробки на базі потужностей у Сторожинецькому районі області.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua