Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян зустрівся із заступником Державного секретаря Міністерства з питань румунів звідусіль

Прес-центр

Новини

21.11.2017 15:27

Іван Мунтян зустрівся із заступником Державного секретаря Міністерства з питань румунів звідусіль |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 21 листопада, відбулась протокольна зустріч із заступником Державного секретаря Міністерства з питань румунів звідусіль паном Віктором Іонеску, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та Генеральний консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован. Сторони обговорили окремі аспекти українського та румунського законодавства у галузі освіти, зокрема, в частині навчання представників національних спільнот рідною мовою, а також перспективи подальшої транскордонної співпраці з метою розбудови транспортної і прикордонної інфраструктури по обидва боки українсько-румунського кордону.

Так, пан Віктор Іонеску подякував крайовій владі за реалізацію в області державної політики у сфері збереження ідентичності та самобутності національних спільнот, а також заявив про намір й надалі розвивати українсько-румунські відносини в контексті політики добросусідства та співробітництва.

У свою чергу Іван Мунтян подякував румунській стороні за співпрацю та участь у реалізації спільних проектів, а також запевнив, що обласна рада буде завжди стояти на захисті прав національних спільнот краю, зокрема, румуномовної.

«Крайова представницька влада буде й надалі всебічно сприяти створенню належних умов для отримання якісної освіти представниками румунської громади регіону. Так, ще у статусі депутата обласної ради одного із попередніх скликань я звертав увагу на необхідності збільшення кількості годин української мови у школах із румунською мовою викладання; за це мене навіть критикували колеги з депутатського корпусу. Адже щоб реалізувати себе в Україні, щоб отримати гарні стартові можливості, діти етнічних румунів Буковини повинні добре володіти українською мовою», – наголосив посадовець.

Відтак, Іван Мунтян поінформував пана Віктора Іонеску про депутатський склад та діяльність обласної ради, а також про перспективи примноження транзитного та економічного потенціалу Чернівецької області та межуючих із нею Сучавського і Ботошанського повітів Румунії, пов’язані із відкриттям додаткових пунктів перетину українсько-румунського кордону у Герцаївському, Сторожинецькому та Путильському районах.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua