Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність центральних органів виконавчої влади >  Чернівецьку область з робочим візитом відвідав голова ДАБІ Олексій Кудрявцев

Прес-центр

Новини

20.11.2017 13:51

Чернівецьку область з робочим візитом відвідав голова ДАБІ Олексій Кудрявцев |  Діяльність центральних органів виконавчої влади

Тема новини: Назва теми

Участь у робочій зустрічі голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексія Кудрявцева з головами районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, керівниками структурних підрозділів Чернівецької обласної державної адміністрації, представниками обласних об’єднань архітекторів, проектантів та будівельних компаній краю, яка відбулася сьогодні, 20 листопада, взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, Олексій Кудрявцев представив новопризначеного начальника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області Дениса Гаврилюка, поінформував присутніх про законодавчі зміни та нововведення, які регулюють взаємовідносини суб’єктів архітектурно-будівельного процесу, окреслив основні напрями роботи ДАБІ у наступному році, а також відповів на низку запитань учасників наради.

У свою чергу Іван Мунтян побажав Денису Гаврилюку успіхів у роботі та висловив сподівання на плідну співпрацю задля якнайповнішої реалізації законних прав буковинців у будівельній сфері.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua