Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  132 мільйони гривень для забезпечення стабільної життєдіяльності регіону

Прес-центр

Новини

14.11.2017 18:39

132 мільйони гривень для забезпечення стабільної життєдіяльності регіону |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Звернення до Кабінету Міністрів України з проханням прискорити розподіл Стабілізаційної дотації місцевим бюджетам прийняли депутати крайового парламенту Буковини на другому пленарному засіданні 17-ї сесії обласної ради сьогодні, 14 листопада. Так, за словами ініціатора розгляду звернення – Лілії Бортич, це дасть можливість забезпечити працівників бюджетних установ області асигнуваннями на заробітну плату.

«Незважаючи на вжиті з початку року заходи щодо встановлення дієвого контролю за використанням бюджетних коштів, запровадження непопулярних заходів щодо оптимізації видатків місцевих бюджетів та спрямування на вирішення існуючих проблем додаткових фінансових ресурсів, на даний час незабезпеченість захищених статей видатків місцевих бюджетів складає майже 132 млн. грн.», – йдеться у зверненні. Саме таку суму депутати обласної ради попросили передбачити для Чернівецької області під час розподілу Кабінетом Міністрів України Стабілізаційної дотації.

Відтак депутати розглянули низку запитів щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності територіальних громад регіону. Зокрема, народні обранці підтримали запити Анатолія Сухаря щодо виділення коштів Данковецькому навчально-виховному закладу Хотинського району, відновлення роботи виробничо-комерційного товариства «Арго» та відміни мита і ПДВ на імпорт обладнання для переробки лісо деревини, Любові Годнюк щодо виділення коштів обласній комунальній установі «Чернівецький обласний центр служби крові» для придбання сучасного медичного обладнання та проведення необхідних ремонтних робіт, Альони Гливко щодо завершення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування в с.Молодія Глибоцького району, Світлани Фочук щодо покращання надання послуг з енергопостачання жителям Сторожинецького району та розробки обласної програми з берегоукріплення, запит Михайла Чорнея до головного управління статистики у Чернівецькій області та інші.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua