Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Бюджетні кошти – на благо Буковинської громади

Прес-центр

Новини

14.11.2017 11:57

Бюджетні кошти – на благо Буковинської громади |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» прийнято на другому пленарному засіданні 17-ї сесії Чернівецької обласної ради. Йдеться, зокрема, про збільшення видаткової частини обласного бюджету на 21,2 млн. грн.

Так, за рахунок додаткових надходжень від перевиконання дохідної частини обласного бюджету депутати обласної ради збільшили видатки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 1,16 млн. грн. для придбання шкільних меблів та устаткування і проведення необхідних ремонтно-будівельних робіт у закладах освіти краю.

У свою чергу Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації фінансування збільшено на понад 8 млн. грн. Зокрема, обласна клінічна лікарня отримає 4,5 млн. грн. для забезпечення лікування хворих методом гемодіалізу, обласна лікарня швидкої медичної допомоги – 400 тис. грн. на придбання медикаментів та кисню, 300 тис. грн. на забезпечення харчування хворих та 100 тис. грн. для проведення поточного ремонту реанімаційного обладнання.

300 тис. грн. народні обранці передбачили на придбання медикаментів та продуктів харчування для обласної психіатричної лікарні, 1 млн. грн. – на забезпечення проведення гормональних та біохімічних досліджень обласному діагностичному центру. Також своїм рішенням депутати збільшили видатки на 100 тис. грн. для харчування пацієнтів обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Садгора».

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua