Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  З нагоди 99-ї річниці Буковинського віча

Прес-центр

Новини

03.11.2017 18:04

З нагоди 99-ї річниці Буковинського віча |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

На урочистостях з нагоди 99-ї річниці Буковинського народного віча 3 листопада 1918 року взяв участь і виступив заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук. Від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу крайового парламенту та від себе особисто він привітав громаду області з цією визначною подією в житті Буковинського краю. «Віддаючи данину шани та поваги учасникам вікопомного Буковинського віча,  маємо бути достойними та мудрими спадкоємцями героїчного чину українських патріотів!», - наголосив  посадовець у своєму вітальному слові.

     Під бурхливі оплески присутніх Віталій Мельничук вручив Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» визначному громадському діячеві, професору Панчуку Олегу Ельпідефоровичу. Почесними грамотами крайового парламенту нагороджено також групу кращих представників різних галузей життєдіяльності територіальних громад області.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua