Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  На вшанування пам’яті першого ректора Чернівецького університету

Прес-центр

Новини

24.10.2017 16:15

На вшанування пам’яті першого ректора Чернівецького університету |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь у презентації книги «Костянтин Томащук: повернення у славі в Чернівці». Захід відбувся сьогодні у Червоній залі колишньої резиденції буковинських митрополитів за участі представників керівництва обласної та міської влад, ректорату, викладачів та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, представників творчої інтелігенції краю.

У своєму вітальному слові посадовець від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна та депутатського корпусу обласної ради подякувала укладачам  видання Світлані Герезі та Тамарі Марусик за плідну, копітку роботу щодо узагальнення творчої спадщини, висвітлення життєвого шляху, наукової та політичної карєри видатного вченого, парламентаря, педагога та правника Костянтина Томащука.

       Інга Маковецька висловила впевненість, що презентована книга має посісти достойне місце у книгозбірні кожного справжнього патріота Буковинського краю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua