Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Іван Мунтян: Медицина не знає кордонів

Прес-центр

Новини

19.10.2017 19:09

Іван Мунтян: Медицина не знає кордонів |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, звертаючись до учасників та організаторів 10-ї зустрічі лікарів України, Румунії та Молдови, яка з ініціативи Чернівецького обласного медичного товариства імені Ісидора Боді відбулась сьогодні, 19 жовтня, на базі Чернівецької міської дитячої лікарні. Участь у зустрічі також взяли депутати Чернівецької обласної ради Аурел Рошка, Валентин Пріску, Альона Гливко та Василь Шемчук.

«Товариство імені відомого буковинського лікаря Ісидора Боді, який був одним із натхненників відкриття першої дитячої лікарні в Чернівцях, а відтак її головним лікарем, провадить активну діяльність, а її членами є депутати місцевих рад різних рівнів. Окрім зразкового виконання своїх професійних обов’язків, члени цієї громадської організації дбають ще й про збереження культурної спадщини румунської спільноти Буковини, а також популяризують історію становлення й розвитку медичної галузі на теренах нашого краю. Дякую членам товариства за активну громадянську позицію та сприяння розвитку медичної галузі області. Бажаю усім Божої ласки, нових успіхів та щоб кордони ніколи не ставали на заваді обміну досвідом та співпраці у галузі охорони здоров’я, адже медицина не знає кордонів», – відзначив Іван Мунтян у своєму вітальному слові.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua