Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформаційна політика >  З метою відновлення місцевого радіомовлення

Прес-центр

Новини

19.10.2017 10:14

З метою відновлення місцевого радіомовлення |  Інформаційна політика

Тема новини: Назва теми

З огляду на постійну тенденцію скорочення обсягів місцевого мовлення та кількості місцевих телерадіоорганізацій, редакцій проводового мовлення зокрема, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення виступає за впровадження в діапазоні 87,5-108 МГц малопотужних передавачів для забезпечення невеликих населених пунктів програмами суспільного та місцевого радіомовлення, що сприятиме підвищенню рівня інформування населення та його оповіщення.

Долучитися до проекту «Мовлення громад» можуть територіальні громади і редакції проводового радіомовлення Чернівецької області за допомогою Покрокової інструкції з організації місцевого радіомовлення, мовлення територіальних громад, розміщеної на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за посиланням: http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/POKROKOVA-INSTRUKTSIYA.pdf

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua