Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича – 142

Прес-центр

Новини

05.10.2017 17:27

Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича – 142 |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Професорсько-викладацький колектив, студентів та гостей святкових урочистостей, що відбулися з нагоди 142-ї річниці з дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, привітала сьогодні, 5 жовтня, радник голови Чернівецької обласної ради Альона Гливко.

«За дорученням голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, від імені депутатського корпусу крайового парламенту Буковини та від себе особисто щиро вітаю з днем народження нашого університету! Нині ЧНУ – це не тільки відомий на весь світ архітектурний ансамбль резиденції буковинських митрополитів. Це потужний науково-дослідницький центр, відомий в Європі та усьому світі. Окрім того, це один з найбільш популярних навчальних закладів України. Тому переконана, що дружній колектив ЧНУ й надалі робитиме все можливе, аби добра слава про рідний ВУЗ, здобутки та перемоги його викладачів та студентів продовжувала ширитися світом. У свою чергу представницька влада регіону буде й надалі підтримувати реалізацію будь-яких ініціатив, спрямованих на розвиток та підвищення статусу нашого університету», – наголосила Альона Гливко, звертаючись до присутніх.

Відтак, кращих викладачів та студентів ЧНУ ім. Юрія Федьковича посадовець відзначила Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua