Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Судочинство >  Чернівецький окружний адміністративний суд підбив підсумки роботи за І півріччя 2017 року

Прес-центр

Новини

15.09.2017 16:32

Чернівецький окружний адміністративний суд підбив підсумки роботи за І півріччя 2017 року |  Судочинство

Тема новини: Назва теми

Участь у тематичній нараді, присвяченій підбиттю підсумків роботи Чернівецького окружного адміністративного суду за І півріччя 2017 року, що відбулася сьогодні, 15 вересня, взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, а також голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло та голова Вінницького апеляційного адміністративного суду України Віталій Кузьмишин.

«Роль та значення судової гілки влади в України у суворих умовах сьогодення важко переоцінити, оскільки від професіоналізму та неупередженості суддів залежить не тільки стан дотримання законності та правопорядку, але й суспільно-політична ситуація загалом. Я добре розумію, що нещодавно розпочата реформа національної системи судочинства – це непроста, водночас дуже своєчасна ініціатива. Адже від її успішної реалізації залежить не лише те, яким буде рівень здійснення правосуддя, але й те, як Україну сприйматимуть наші міжнародні партнери. Разом з тим, радий з того, що судді Чернівецького окружного адміністративного суду з честю та гідністю зустрічають виклики сьогодення, докладаючи максимум зусиль для того, щоби судочинство на теренах Чернівецької області функціонувало у суворій відповідності до букви Закону. Зі свого боку крайова представницька влада й надалі буде всебічно сприяти піднесенню авторитету судової влади в очах громадськості краю», – наголосив голова крайового парламенту Буковини, звертаючись до учасників наради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua