Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Удо Пушніг: Угода про партнерство між нашими регіонами потребує оновлення

Прес-центр

Новини

08.09.2017 14:08

Удо Пушніг: Угода про партнерство між нашими регіонами потребує оновлення |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив уповноважений Уряду Федеральної землі Карінтія (Республіка Австрія) пан Удо Пушніг під час протокольної зустрічі з керівником представницької влади Буковини Іваном Мунтяном сьогодні, 8 вересня. Так, сторони обговорили шляхи подальшого поглиблення транскордонної співпраці між Чернівецькою областю та Федеральною землею Карінтія Австрійської Республіки, а також засвідчили зацікавленість у спільній реалізації проектів у сферах освіти, науки, культури і місцевого самоврядування.

«Коріння співробітництва наших двох регіонів сягає початку 90-х років, коли були реалізовані перші транскордонні ініціативи, а його важливим елементом стали регулярні обміни студентами між Альпійсько-Адріатичним університетом Клагенфурта та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, та низка успішних проектів, реалізованих у сфері культури та збереження спільної історичної спадщини. Водночас нині угода про партнерство між нашими регіонами потребує оновлення, аби відповідати реаліям сьогодення та відкрити додаткові можливості для співпраці», – зазначив пан Пушніг.

«Жителі Чернівецької області високо цінують послідовну, незмінну позицію Уряду Австрійської Республіки та Уряду Федеральної землі Карінтія щодо територіальної цілісності України та непорушності українських кордонів. Дуже вагомим для нас є також активне сприяння з Вашого боку та з боку Почесного консула Австрії в Чернівцях Сергія Осачука спільній справі збереження та примноження національно-культурних традицій німецько-австрійської громади Чернівецької області. Щиро вірю, що спільними зусиллями ми ще більше наблизимо Буковину та Карінтію одну до одної», – відзначив у свою чергу Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua