Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Суверенна Українська Держава посіла чільне місце у міжнародному співтоваристві цивілізованих країн

Прес-центр

Новини

23.08.2017 16:44

Іван Мунтян: Суверенна Українська Держава посіла чільне місце у міжнародному співтоваристві цивілізованих країн |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися у літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка у м.Чернівцях сьогодні, в переддень 26-ї річниці незалежності України.

«Двадцять шість років тому було втілено в життя споконвічну мрію українського народу про власну державу – єдину, соборну та незалежну Україну! За час, що минув ми довели собі, своїм друзям та недругам, переконали увесь цивілізований світ у тому, що суверенна Українська Держава відбулася і посіла чільне місце у міжнародному співтоваристві цивілізованих країн. Разом з тим, нині перед українським народом постали нові виклики. Сьогодні кращі сини незалежної України взяли до рук зброю, аби захистити свій народ від ворогів. Щодня й щохвилини новітні захисники рідної землі боронять рідну Батьківщину від підступних нападників. Але сьогодні ми не тільки боремось з підступним ворогом. Триває важка й відповідальна робота з реформування усіх галузей життя. Ми знову відкриваємо для себе Європу і переконливо засвідчуємо світові правдивість нашого європейського вибору. Тож нехай надихає нас у праці та любові до рідної землі величний приклад славних борців за незалежність, а Божі благословення завжди і всюди хай супроводжують усіх нас у добрих справах та благородних починаннях!», – відзначив посадовець.

Відтак, за значний особистий внесок у розбудову незалежної Української Держави та Чернівецької області, активну громадську та благодійну діяльність, захист державного суверенітету і територіальної цілісності, зміцнення обороноздатності та з нагоди Дня незалежності України Іван Мунтян нагородив найдостойніших з наших краян Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а також Почесними грамотами і цінними подарунками (годинниками) Чернівецької обласної ради. Знаному в Україні громадсько-політичному діячу, доктору медичних наук, професору Леонтію Сандуляку посадовець вручив нагрудний знак та посвідчення Почесного громадянина Буковини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua