Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Суверенна Українська Держава посіла чільне місце у міжнародному співтоваристві цивілізованих країн

Прес-центр

Новини

23.08.2017 16:44

Іван Мунтян: Суверенна Українська Держава посіла чільне місце у міжнародному співтоваристві цивілізованих країн |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися у літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка у м.Чернівцях сьогодні, в переддень 26-ї річниці незалежності України.

«Двадцять шість років тому було втілено в життя споконвічну мрію українського народу про власну державу – єдину, соборну та незалежну Україну! За час, що минув ми довели собі, своїм друзям та недругам, переконали увесь цивілізований світ у тому, що суверенна Українська Держава відбулася і посіла чільне місце у міжнародному співтоваристві цивілізованих країн. Разом з тим, нині перед українським народом постали нові виклики. Сьогодні кращі сини незалежної України взяли до рук зброю, аби захистити свій народ від ворогів. Щодня й щохвилини новітні захисники рідної землі боронять рідну Батьківщину від підступних нападників. Але сьогодні ми не тільки боремось з підступним ворогом. Триває важка й відповідальна робота з реформування усіх галузей життя. Ми знову відкриваємо для себе Європу і переконливо засвідчуємо світові правдивість нашого європейського вибору. Тож нехай надихає нас у праці та любові до рідної землі величний приклад славних борців за незалежність, а Божі благословення завжди і всюди хай супроводжують усіх нас у добрих справах та благородних починаннях!», – відзначив посадовець.

Відтак, за значний особистий внесок у розбудову незалежної Української Держави та Чернівецької області, активну громадську та благодійну діяльність, захист державного суверенітету і територіальної цілісності, зміцнення обороноздатності та з нагоди Дня незалежності України Іван Мунтян нагородив найдостойніших з наших краян Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а також Почесними грамотами і цінними подарунками (годинниками) Чернівецької обласної ради. Знаному в Україні громадсько-політичному діячу, доктору медичних наук, професору Леонтію Сандуляку посадовець вручив нагрудний знак та посвідчення Почесного громадянина Буковини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua