Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Іван Мунтян: «Будівельники створюють диво у цьому світі, який за правом належить їм!»

Прес-центр

Новини

10.08.2017 18:07

Іван Мунтян: «Будівельники створюють диво у цьому світі, який за правом належить їм!» |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян привітав будівельників Чернівецької області з нагоди професійного свята. Урочистості з цього приводу відбулись сьогодні в Чернівецькій обласній філармонії. Посадовець щиро подякував присутнім у святковій залі передовикам будівельної галузі та їх трудовим колективам за сумлінну щоденну працю і відповідальне ставлення до обраної професії. «Цей світ за правом належить вам, шановні будівничі!», - зауважив під час свого вітального виступу Іван Мунтян. «Своєю творчою працею ви щодня створюєте рукотворне диво, яке робить цей світ прекрасним, зручним та комфортним для людей», - наголосив він.

Голова Чернівецької обласної ради особливо відзначив кращих керівників будівельних підприємств та організацій – Георгія Березовського, Василя та Володимира Морозів, Олександра Пуршагу, Василя Каглянчука, Івана Семенюка, Василя Бічера та інших. Він закликав ветеранів будівельної галузі передавати свій дорогоцінний фаховий та життєвий досвід молодому поколінню буковинських будівничих.
З нагоди Дня будівельника Іван Мунтян побажав усім представникам цієї шанованої людьми професії міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного затишку, цілющої Божої ласки, наснаги та успіхів в житті та праці. Очільник крайового парламенту вручив групі кращих представників будівельної галузі Почесні грамоти Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua