Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.12.2017 11:29
Відбудеться конференція "Децентралізація, управління землями та розвиток громад"


    Учасники конференції в інтерактивній формі матимуть можливість обговорити актуальні питання даної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Мірослав Мойжіта: Словаччина ніколи не визнає анексію Криму

Прес-центр

Новини

28.07.2017 12:35

Мірослав Мойжіта: Словаччина ніколи не визнає анексію Криму |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді пан Мірослав Мойжіта під час протокольної зустрічі, яка відбулася сьогодні, 28 червня. Участь у зустрічі взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено перспективні напрями співпраці, зокрема, у сферах науки та охорони здоров’я, розвитку туристичної і транспортної інфраструктури, спільного реагування на надзвичайні ситуації.

«Словаччина ніколи не визнає анексію Росією Криму і завжди буде підтримувати незалежність і територіальну цілісність України. Нині в Україні відбуваються відчутні позитивні зміни і нам би хотілося поділитися з вами власним досвідом проведення реформ та розвитку економіки. Адже словацький досвід може стати вам у нагоді та дозволить уникнути певних помилок», – відзначив пан Мірослав Мойжіта.

У свою чергу голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян подякував дипломатові за підтримку Словаччиною України, а також висловив сподівання на пожвавлення транскордонного співробітництва на міжрегіональному рівні.

«За останні 15 років було зроблено чимало для зміцнення українсько-словацьких відносин. Так, нині між нашими державами діє 50 двосторонніх угод про співробітництво. В контексті цих домовленостей ми можемо відкрити нову сторінку наших стосунків. До прикладу, Чернівецькі наукові школи оптики і термоелектрики мають світову славу. Досягнення майстрів культури та мистецтва Буковини є також загальновідомими та мають своїх численних прихильників у Європі. Чимало можливостей для співпраці також представляють розвиток туризму і транскордонне співробітництво», – наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua