Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  З метою забезпечення буковинців якісними адміністративними послугами

Прес-центр

Новини

26.07.2017 17:11

З метою забезпечення буковинців якісними адміністративними послугами |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 26 липня, у столиці Буковини розпочав роботу тематичний короткотерміновий семінар з начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації головних територіальних управлінь юстиції в областях та м.Києві на тему «Організація роботи органів державної реєстрації актів цивільного стану. Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» за участю начальника управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубиківської.

Звертаючись до учасників семінару від імені керівника представницької влади краю Івана Мунтяна, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька наголосила на важливості та актуальності тематики семінару, а також відзначила, що передача повноважень з реєстрації актів цивільного стану на місцях в контексті децентралізації дасть можливість максимально наблизити ці послуги до споживача й дозволить зробити відповідні процедури менш бюрократичними та більш доступними.

Під час семінару йшлося про запроваджені Міністерством юстиції України пілотні проекти щодо державної реєстрації актів цивільного стану та забезпечення населення якісними і доступними адміністративними послугами у цій сфері, запровадження електронних сервісів, взаємодію територіальних органів Державної міграційної служби України та відділів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації головних територіальних управлінь юстиції, а також про основні напрямки роботи Державного архіву Чернівецької області щодо збереження, доступу та видачі документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, які передані на постійне зберігання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua