Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян взяв участь у ІІ Форумі місцевого розвитку

Прес-центр

Новини

25.06.2017 12:30

Іван Мунтян взяв участь у ІІ Форумі місцевого розвитку |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

З 23 по 25 червня у м.Трускавці Львівської області відбувався ІІ Форум місцевого розвитку, на який прибули майже 400 делегатів з України, Польщі, Угорщини та Румунії, в тому числі Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Маршал Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський, депутати парламентів Карпатських держав, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, голова Державної служби України з питань регуляторної політики, а також представники дипломатичного корпусу, керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування західноукраїнських областей та карпатських регіонів сусідніх держав, представники міжнародних програм розвитку, експерти. Під час панельних дискусій, що відбулися в рамках форуму, обговорено питання стратегічного планування розвитку Карпат, децентралізації владних повноважень, посилення ролі місцевих громад та підвищення рівня їх спроможності. На запрошення голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина участь у міжнародному форумі взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, Іван Мунтян взяв участь у низці обговорень, зокрема у панельній дискусії на тему: «Міжрегіональна та транскордонна співпраця для розвитку Карпат», під час якої поінформував її учасників про співпрацю Чернівецької області із Сучавським повітом сусідньої Румунії.

«Наші регіони поєднує спільна історія, спільна культура, і навіть одна географічна назва регіону – «Буковина». Протягом кількох останніх років нам вдалося реалізувати чимало двосторонніх проектів. Також після чотирирічної перерви ми поновили корисну практику проведення спільних засідань крайових парламентів Чернівецької області та Сучавського повіту. Минулого року на грудневій сесії депутати обласної ради схвалили резолюцію спільного засідання, яке відбулось 21 жовтня 2016 року. Цим же рішенням депутати затвердили текст звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності завершення переговорного процесу та укладання міжурядової угоди між Україною та Румунією «Про правила місцевого прикордонного руху», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, голова крайового парламенту Буковини наголосив, що обласна представницька влада також приділяє велику увагу питанню удосконалення транспортного сполучення між Чернівецькою областю та Сучавським повітом Румунії.

«Днями ми досягнули домовленостей з румунською стороною щодо впровадження прямого залізничного сполучення між Чернівцями та Сучавою. У свою чергу на стадії розробки перебуває більш масштабний проект міждержавного співробітництва: створення трансєвропейського транспортного коридору між Балтійським та Чорним морем, який би проходив через Чернівці та Сучаву. Такий шлях до об’єднаної Європи обрали буковинці. Він пролягає через зміцнення міжрегіональних і транскордонних зв’язків, відновлення роботи пунктів пропуску на кордоні та реалізацію спільних проектів, спрямованих на розширення взаємовигідного співробітництва», – підсумував Іван Мунтян.

Також за підсумками зустрічі керівників органів місцевого самоврядування карпатських регіонів разом із головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром, головою Закарматської обласної ради Михайлом Рівісом та головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним посадовець підписав декларацію про утворення неформальної платформи співпраці регіональних самоврядних органів Карпат, у якій задекларовано готовність до постійної комунікації та посилення координації дій у рамках заходів, що проводяться задля розвитку Карпат.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua