Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  В обласному центрі вшанували пам’ять жертв комуністичних репресій

Прес-центр

Новини

14.06.2017 15:13

В обласному центрі вшанували пам’ять жертв комуністичних репресій  |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Сьогодні у Чернівцях біля Пам’ятного хреста жертвам комуністичних репресій, який встановлений на території історико-культурного заповідника «Кладовище по вулиці Зеленій», відбувся траурний мітинг та панахида, приурочені 76-м роковинам масових депортацій буковинців до Сибіру. Внаслідок насильницької депортації у 1940 році  постраждали понад 10 тисяч мешканців Буковини.

Вшанувати пам'ять жертв комуністичних репресій прийшли представники виконавчої та представницької влади краю, духовенства та громадськості Буковини, члени обласного товариства політв’язнів та репресованих.      

 У скорботній церемонії взяв участь заступник голови обласної ради Віталій Мельничук. «Світла пам’ять про жертви комуністичних репресій спонукає нас згуртуватися у вирішенні існуючих проблем суспільства, щоб в українській історії не повторилося подібних подій, про які ми сьогодні згадуємо. Про ці важкі часи обов’язково потрібно розповідати молоді, якій належить розвивати нашу країну в майбутньому», - зазначив Віталій Мельничук, звертаючись до присутніх.

         Спогадами про пережиті нелегкі роки знущання над буковинцями комуністичною владою поділилася член Ради Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих  Орися Теляєва.

         Учасники заходу поклали квіти та лампадки до Пам’ятного хреста, а представники духовенства відслужили поминальну панахиду.

 

 

 

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua