Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  На протокольній зустрічі з Катаріною Габеркорн

Прес-центр

Новини

12.06.2017 12:58

На протокольній зустрічі з Катаріною Габеркорн |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 12 червня, відбулася протокольна зустріч керівництва області з представником Генеральної ради депутатів округу Швабія (ФРН) пані Катаріною Габеркорн, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Сторони обговорили хід підготовки до проведення в області заходів до 20-ї річниці з дня підписання партнерської угоди «Чотири регіони для Європи», зокрема, юнацького футбольного турніру, а також перспективи спільної реалізації транскордонних проектів, що мають за мету збереження історико-культурної спадщини, обмін досвідом у сфері освіти та реабілітації дітей з особливими потребами, спільне реагування на надзвичайні ситуації природного характеру.

«Ваш сьогоднішній візит – це ще один крок на шляху зміцнення партнерських відносин між нашими регіонами, який разом із набуттям чинності Рішення Європейського Союзу про надання громадянам України безвізового режиму перетину кордону України з країнами ЄС дозволить розширити напрями нашої співпраці та реалізувати низку амбітних проектів. Принагідно хочу подякувати президенту Генеральної ради депутатів округу Швабія пану Юргену Райхерту за його позицію у питанні збільшення фінансування для операційної програми «Україна – Румунія 2014-2020», зокрема, з метою реконструкції та відновлення роботи усіх пунктів пропуску на ділянці українсько-румунського кордону, що знаходяться на території Чернівецької області», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до пані Катаріни Габеркорн.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua