Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  У Чернівцях відбувся ювілейний концерт відомого скрипаля Олега Криси

Прес-центр

Новини

06.06.2017 09:32

У Чернівцях відбувся ювілейний концерт відомого скрипаля Олега Криси |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

У Чернівецькій обласній філармонії відбувся ювілейний концерт до 75-річчя від дня народження видатного  скрипаля українського походження Олега Криси, який нині живе та працює в США.

Від імені керівника обласної представницької влади Івана Мунтяна, депутатського корпусу Чернівецької обласної ради  учасників концерту та поціновувачів музичного мистецтва привітала перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька.

«Хочу подякувати Австрійській службі академічних обмінів за сприяння в організації цієї музичної імпрези, а також народові та Уряду Австрійської Республіки в особі Надзвичайного та Повноважного Посла Австрії в Україні пані Герміне Поппеллер за підтримку українського народу у такий непростий час»,– зазначила перший заступник голови обласної ради.

Відтак Олег Криса, Микола Сук (фортепіано) та Костянтин Лукинюк (скрипка) у супроводі академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії виконали низку творів класиків світової симфонічної музики.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua