Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  У Чернівцях відбувся ювілейний концерт відомого скрипаля Олега Криси

Прес-центр

Новини

06.06.2017 09:32

У Чернівцях відбувся ювілейний концерт відомого скрипаля Олега Криси |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

У Чернівецькій обласній філармонії відбувся ювілейний концерт до 75-річчя від дня народження видатного  скрипаля українського походження Олега Криси, який нині живе та працює в США.

Від імені керівника обласної представницької влади Івана Мунтяна, депутатського корпусу Чернівецької обласної ради  учасників концерту та поціновувачів музичного мистецтва привітала перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька.

«Хочу подякувати Австрійській службі академічних обмінів за сприяння в організації цієї музичної імпрези, а також народові та Уряду Австрійської Республіки в особі Надзвичайного та Повноважного Посла Австрії в Україні пані Герміне Поппеллер за підтримку українського народу у такий непростий час»,– зазначила перший заступник голови обласної ради.

Відтак Олег Криса, Микола Сук (фортепіано) та Костянтин Лукинюк (скрипка) у супроводі академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії виконали низку творів класиків світової симфонічної музики.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua