Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  До 25-річчя українсько-австрійської співпраці

Прес-центр

Новини

02.06.2017 18:21

До 25-річчя українсько-австрійської співпраці |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Відкриття виставки австрійського художника Альфонса Престніца, присвяченої 25-річчю українсько-австрійської співпраці, організованої за сприяння Посольства Республіки Австрії в Україні відбулося у місті Чернівцях сьогодні, 2 червня. Організаторів та гостей мистецької події привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Вітаю на гостинній Буковинській землі Надзвичайного та Повноважного посла Австрії в Україні пані Герміне Попеллер. Відтак хотів би відзначити, що насправді історія економічних, наукових та мистецьких зв’язків між Україною та Австрією, між українським та австрійським народами налічує не одне століття. Яскравим свідченням цьому є, власне, Буковина, яка свого часу входила до складу Австро-Угорської імперії. Сподіваюся, що у подальшому українсько-австрійські відносини ставатимуть тільки міцнішими і вже у недалекому майбутньому наші народи житимуть в мирі та злагоді у єдиному європейському просторі», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua