Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  Науковці та богослови зібралися у столиці Буковини, щоб обговорити вплив та значення Реформації

Прес-центр

Новини

18.05.2017 12:03

Науковці та богослови зібралися у столиці Буковини, щоб обговорити вплив та значення Реформації |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 18 травня, у приміщенні Чернівецької обласної ради в рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації розпочала роботу Міжнародна науково-практична відео-конференція «Суспільні детермінанти взаємодій у міжконфесійному просторі України: теорія та практика», для участі в якій у столиці Буковини зібралися науковці, експерти та богослови з багатьох регіонів України, США та Румунії, а також керівників євангельських християнських конфесій нашого краю. Учасників та організаторів представницького наукового форуму привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Свого часу завдяки Реформації глобальні перетворення відбулися не лише у середньовічній Європі, але й у цілому світі загалом. Адже саме ідеї Реформації лягли в основу духовного оновлення християнського світу та подальшого розвитку соціально-економічної, наукової та культурної сфер людського життя. Нині, коли рівень суспільної моралі почасти бажає бути кращим, а духовні цінності часто-густо поступаються місцем цінностям матеріальним, ідеї Реформації набувають особливого значення. Оскільки саме з Реформацією, європейські народи прийшли до усвідомлення того, що найбільшою цінністю є людина, її життя, честь та гідність», – наголосив голова крайового парламенту Буковини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua