Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

Прес-центр

Новини

17.05.2017 14:40

З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь та виступив на зустрічі керівництва області з прийомними батьками та батьками-педагогами дитячих будинків сімейного типу. Він високо оцінив внесок учасників зустрічі у благородну справу надання батьківської турботи та піклування дітям та підліткам, які втратили батьків або батьки яких були позбавлені батьківських прав.

«Маємо надію, що ваш благородний приклад надихатиме жителів краю на яскраві вияви добросердя та християнської любові до ближнього», - зауважив посадовець у своєму вітальному слові. Вірю, що вже у найближчому часі за сприяння влади та громади області на теренах Буковинського краю нові прийомні родини, дитячі будинки сучасного типу, де кожна знедолена дитина знайде любов, турботу та розуміння, надійний притулок, безпечні та комфортні умови життя, побуту, навчання та виховання», - наголосив Віталій Мельничук.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua