Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

18.10.2019 12:27
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинська Мала академія наук учнівської молоді"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Спортивні події  >  У столиці Буковини відбулися масові спортивні змагання

Прес-центр

Новини

14.05.2017 14:34

У столиці Буковини відбулися масові спортивні змагання |  Спортивні події

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 14 травня, на Соборній площі міста Чернівців за сприяння Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України на підтримку ідеї становлення миру в Україні та в у світі загалом стартували масові спортивні змагання «Біг миру», що мали за мету популяризацію заняття фізичною культурою і спортом. Організаторів та учасників змагань привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Відрадно, що кожним роком все більше наших краян долучається до подібних змагань, покликаних популяризувати серед населення спорт, активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Дякую голові Чернівецького обласного відділення НОК України та за сумісництвом голові постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Івану Гешку за ентузіазм та роботу, спрямовану на утвердження в суспільній свідомості думки про те, що заняття спортом є головною запорукою здоров’я і довголіття. Усім буковинцям та гостям нашого краю, які сьогодні прийти на ці спортивні змагання, бажаю міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів та нових перемог!», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua