Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  Подвиг полеглих учасників АТО має бути вшанований громадою

Прес-центр

Новини

13.05.2017 09:25

Подвиг полеглих учасників АТО має бути вшанований громадою |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла та виступила на урочистій презентації книги буковинської публіцистки Наталії Боярчук - Брянської «Янголи букового краю». Книга, що розповідає про долі наших краян, які загинули в боях з російськими оккупантами та їх поплічниками в зоні проведення АТО на Сході України, побачила світ за підтримки обласної ради та обласної державної адміністрації в рамках Чернівецької міської програми підтримки книговидання імені колишнього бургомістра Чернівців Антона Кохановського.

В сесійній залі міської ради, де відбувалася презентація, зібралися рідні та близькі загиблих учасників АТО, журналісти, видавці, представники громадськості міста та області. У своєму виступі Інга Маковецька наголосила на необхідності зробити все для того, щоби презентоване видання було представлене в усіх книгарнях та книгозбірнях краю, у кожному навчальному закладі. «Сьогодні ми майже звикли до тривожних повідомлень, що надходять до нас із зони проведення АТО», - зауважила вона. Але щоразу, коли до Буковини долинають новини про нові жертви серед наших захисників, у щемливому передчутті стискаються серця сотень тисяч наших земляків та співвітчизників», - наголосила посадовець.

За дорученням керівника крайової представницької влади, голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна Інга Маковецька вручила авторці презентованого видання Наталії Боярчук – Брянській найвищу відзнаку крайового парламенту – Почесну грамоту обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua