Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.10.2017 11:40
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році


    Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році

05.10.2017 11:30
Про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації


    Інформація Чернівецької обласної ради про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 1. Мета проведення робіт: проведення аукціону з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, в тому числі разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 2. Дані про об’єкт приватизації: згідно рішення Чернівецької обласної ради 3. Вимоги до претендентів на участь у відборі. 3.1. До участі в конкурсі допускаються юридичні особи незалежно від форми власності та підпорядкування, які мають право про організацію продажу майна, що перебуває в державній власності та діяльність яких у сфері відчуження майна, передбачена установчими документами, мають досвід роботи не менше трьох років у цій сфері діяльності, вчасно подали на розгляд комісії повний пакет документів, перелік яких наведений у пункті 3.2 цієї інформації. 3.2. Для участі в відборі претендент подає до обласної ради на розгляд комісії такі документи: 3.2.1. Заяву про участь у відборі із зазначенням повного найменування, реквізитів (місцезнаходження, телефон, факс), форми власності та статусу підприємства (організації), складу керівництва (прізвище, ініціали, посада), чисельності працівників, спеціалізації претендента, який виявив бажання брати участь у конкурсі.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Задля подальшого розвитку соціального діалогу

Прес-центр

Новини

11.05.2017 15:10

Задля подальшого розвитку соціального діалогу |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у роботі ІІ пленуму обкому профспілки працівників державних установ Чернівецької області, який відкрив голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук сьогодні, 11 травня.

«Порядок денний нинішнього засідання вважаю актуальним з огляду на необхідність підписання меморандуму про співпрацю між профспілкою працівників державних установ, обласною радою і облдержадміністрацією. У сучасному суспільстві існує думка, що українські чиновники живуть та працюють без проблем, вони, мовляв, соціально захищені та матеріально забезпечені. Утім, реальна ситуація почасти свідчить про протилежне. Вважаю, що нині, коли в державі відбуваються наймасштабніші за 25 років незалежності реформи, настав момент для того, щоб перейти від декларацій про наміри до конкретних кроків назустріч потребам та запитам посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до делегатів пленуму та запрошених.

Відтак, від імені Чернівецької обласної ради посадовець підписав тристоронній Меморандум про співпрацю між Профспілкою працівників державних установ України, Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Чернівецькою обласною радою, який має за мету подальший розвиток соціального діалогу у регіоні задля захисту прав, покращення соціального захисту та забезпечення гідної оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування та органів державної влади.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua