Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

07.03.2018 10:54
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельною ділянкою для облаштування, експлуатації та обслуговування автомобільної стоянки (майданчиків для паркування) за адресою: м. Чернівці, вул. Фастівська, 2.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  На III-му міжнародному форумі з енергоефективності

Прес-центр

Новини

03.05.2017 11:25

На III-му міжнародному форумі з енергоефективності |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

27 квітня заступник голови обласної ради Віталій Мельничук у складі делегації Чернівецької області взяв участь в роботі Третього міжнародного форуму енергоефективного партнерства. Він зазначив, що учасники представницького саміту обговорили шляхи впровадження передових енергозберігаючих технологій. За умови їх успішної реалізації місцеві територіальні громади отримають значну економію коштів та використаних енергоресурсів. «Реалізації таких проектів в Україні сприяє фінансова підтримка з боку Європейського Союзу, інших світових та європейських організацій. Впровадження сучасних міжнародних стандартів енергетичного моніторингу та енергоменеджменту також слугує надійною запорукою забезпечення високої енергоефективності на державному, регіональному та місцевому рівнях», - наголосив Віталій Мельничук.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua