Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян: Відновлення роботи пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні – передумова пожвавлення транскордонних зв’язків Буковини з регіонами ЄС

Прес-центр

Новини

03.05.2017 09:49

Іван Мунтян: Відновлення роботи пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні – передумова пожвавлення транскордонних зв’язків Буковини з регіонами ЄС |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян у складі офіційної делегації від Чернівецької області взяв участь у зустрічах представників партнерських регіонів, що відбулися з нагоди 20-ї річниці з дня підписання партнерської угоди «Чотири регіони для Європи» 1 і 2 травня у місті Аугсбург (Швабія, ФРН).

Так, керівники органів місцевого самоврядування та державної влади, науковці та учасники транскордонних проектів з округу Швабія (ФРН), Департаменту Майєнн (Франція), Сучавського повіту (Румунія) та Чернівецької області підбили підсумки двадцятирічної співпраці в рамках вищезгаданої угоди, а також окреслили перспективи подальшого співробітництва.

Зокрема, про партнерську співпрацю Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з Аугсбурзьким університетом розповіла завідувач кафедри педагогіки та соціальної роботи Ірина Петрюк, яка брала участь у двосторонніх програмах обміну.

У свою чергу заступник голови Сучавської повітової ради пан Георге Ніца наголосив на необхідності відновлення роботи усіх пунктів пропуску на ділянках Державного кордону України з країнами-членами ЄС, які діяли до 2010 року. Для цього, за його словами, з одного боку слід звернутися до європейських структур за необхідним фінансуванням, а з іншого – заручитися відповідною підтримкою української сторони.

На цьому ж аспекті Іван Мунтян акцентував увагу пана Юргена Райхерта під час особистого спілкування. Так, керівник представницької влади Буковини поінформував Президента Ради депутатів округу Швабія про те, що однією з головних передумов пожвавлення транскордонних зв’язків Чернівецької області з регіонами ЄС є відновлення роботи пунктів пропуску на українсько-румунській ділянці Державного кордону у Путильському, Сторожинецькому та Герцаївському районах.

«Враховуючи, що в червні набуде чинності безвізовий режим перетину кордону з ЄС для громадян України, мусимо вжити невідкладних заходів, аби вже менше, ніж за півроку уникнути повного колапсу на кордоні з Євросоюзом», – відзначив голова Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua