Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Буковина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Прес-центр

Новини

26.04.2017 16:06

Буковина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 26 квітня, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь у жалобному зібранні, що відбулося на Центральному кладовищі міста Чернівців на вшанування пам’яті про подвиг буковинських ліквідаторів ядерної аварії, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року.

«Сьогодні, уся Буковинська громада вшановує світлу пам’ять героїв-чорнобильців, які поклали свої життя на жертовний вівтар боротьби з радіаційною загрозою. Цієї квітневої пори ми схиляємося у доземному поклоні перед безсмертним подвигом тих, хто ціною власного життя та здоров’я врятував нашу блакитну планету від жахливої ядерної катастрофи. Буковина пишається подвигом ліквідаторів наслідків Чорнобильського лиха! Ви були, є і завжди будете взірцем кращих людських якостей та громадянських чеснот для нинішнього та прийдешніх поколінь нашого народу!», – відзначила посадовець, звертаючись до учасників жалобного зібрання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua