Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Буковина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Прес-центр

Новини

26.04.2017 16:06

Буковина вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 26 квітня, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь у жалобному зібранні, що відбулося на Центральному кладовищі міста Чернівців на вшанування пам’яті про подвиг буковинських ліквідаторів ядерної аварії, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року.

«Сьогодні, уся Буковинська громада вшановує світлу пам’ять героїв-чорнобильців, які поклали свої життя на жертовний вівтар боротьби з радіаційною загрозою. Цієї квітневої пори ми схиляємося у доземному поклоні перед безсмертним подвигом тих, хто ціною власного життя та здоров’я врятував нашу блакитну планету від жахливої ядерної катастрофи. Буковина пишається подвигом ліквідаторів наслідків Чорнобильського лиха! Ви були, є і завжди будете взірцем кращих людських якостей та громадянських чеснот для нинішнього та прийдешніх поколінь нашого народу!», – відзначила посадовець, звертаючись до учасників жалобного зібрання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua