Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.10.2017 11:40
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році


    Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році

05.10.2017 11:30
Про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації


    Інформація Чернівецької обласної ради про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 1. Мета проведення робіт: проведення аукціону з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, в тому числі разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 2. Дані про об’єкт приватизації: згідно рішення Чернівецької обласної ради 3. Вимоги до претендентів на участь у відборі. 3.1. До участі в конкурсі допускаються юридичні особи незалежно від форми власності та підпорядкування, які мають право про організацію продажу майна, що перебуває в державній власності та діяльність яких у сфері відчуження майна, передбачена установчими документами, мають досвід роботи не менше трьох років у цій сфері діяльності, вчасно подали на розгляд комісії повний пакет документів, перелік яких наведений у пункті 3.2 цієї інформації. 3.2. Для участі в відборі претендент подає до обласної ради на розгляд комісії такі документи: 3.2.1. Заяву про участь у відборі із зазначенням повного найменування, реквізитів (місцезнаходження, телефон, факс), форми власності та статусу підприємства (організації), складу керівництва (прізвище, ініціали, посада), чисельності працівників, спеціалізації претендента, який виявив бажання брати участь у конкурсі.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян зустрівся із координатором місії ОБСЄ у місті Чернівцях

Прес-центр

Новини

24.04.2017 15:06

Іван Мунтян зустрівся із координатором місії ОБСЄ у місті Чернівцях |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з координатором групи спостерігачів Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі у м.Чернівцях паном Мікаелем Шіедером сьогодні, 24 квітня.

Зокрема, керівник представницької влади краю висловив співчуття пану Мікаелю Шіедеру у зв’язку із загибеллю та пораненням спостерігачів СММ ОБСЄ на тимчасово окупованій території Луганської області внаслідок вибуху 23 квітня.

Відтак Іван Мунтян поінформував координатора моніторингової місії про роботу вищого органу представницької влади краю, а також загальну безпекову, суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в регіоні.

«За підсумками чергових місцевих виборів 2015 року до Чернівецької обласної ради вперше потрапили 10 політичних партій. Теоретично, це могло ускладнити подальшу роботу ради. Однак на практиці сталося навпаки: відкинувши надмірні політичні амбіції, депутати обласної ради об’єднали свої зусилля задля вирішення проблемних питань області та її громади. Про це свідчить кількість прийнятих рішень і регіональних програм та їх тематичний аналіз. На особливу увагу, зокрема, заслуговують ті з них, що мають за мету надання допомоги та медико-соціальний супровід учасників АТО, членів їх родин, а також вимушених переселенців», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

«Чернівецька обласна рада також активно сприяє впровадженню на теренах краю реформи децентралізації державної влади, зокрема, в межах своєї компетенції надає методичну допомогу новостворених об’єднаним територіальним громадам. Також на минулому засіданні сесії обласної ради було створено комісію з числа депутатів, які будуть вивчати ситуацію у кожному з районів області та оцінювати перспективи об’єднання місцевих громад. Сподіваюся, це дозволить уникнути помилок, які були допущені раніше через певний поспіх», – додав Іван Мунтян.

«Ми розраховуємо на вашу подальшу підтримку та підтримку усіх міжнародних організацій, які у такий непростий для України час підставили дружнє плече допомоги, усвідомлюючи її роль у стримуванні російської військової агресії на східних рубежах Європейського Союзу», – підсумував керівник представницької влади краю.

У свою чергу пан Мікаель Шіедер подякував за актуальну інформацію про стан справ у Чернівецькій області, а також розповів про основні завдання, які місія ОБСЄ виконує в Україні, та засадничі принципи діяльності цієї організації. Він також наголосив на тому, що Спеціальна моніторингова місія займає неупереджену позицію, готує звіти про події в Україні та сприяє налагодженню діалогу для політичного і мирного вирішення військового конфлікту на Сході нашої держави.

Насамкінець сторони задекларували наміри про поглиблення подальшої співпраці між Чернівецькою обласною радою та Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ у м.Чернівцях в рамках виконання представниками місії покладених на них завдань.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua