Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян зустрівся з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові

Прес-центр

Новини

12.04.2017 12:54

Іван Мунтян зустрівся з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 12 квітня відбулася зустріч Генерального консула Чеської Республіки у Львові пана Павела Пешека з представниками крайової влади, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, пан Павел Пешек висловився на користь якнайшвидшого повернення під контроль Уряду України Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих територій східних областей, а також розповів про внесок Чеської Республіки у справу реабілітації учасників Революції Гідності, які постраждали під час подій на Майдані.

У свою чергу Іван Мунтян подякував пану Павелу Пешеку за підтримку територіальної цілісності України, а також відзначив, що Буковину та Чеську Республіку поєднує спільне історичне минуле та багате культурне надбання. «Незважаючи на відсутність спільного кордону, Буковину і Чехію поєднують давні історичні, економічні та культурні зв’язки. З приємністю хочу відзначити, що відомі представники чеського народу залишили помітний слід в історії нашого краю. Зокрема, під керівництвом відомого чеського архітектора Йозефа Главки була зведена унікальна будівля Резиденції буковинських митрополитів, яка стала справжньою окрасою нашого краю та увійшла до переліку об’єктів світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Гарним прикладом для нашої держави, яка нині розпочала масштабні реформи у всіх сферах політичного, економічного та соціального життя, можуть слугувати й модель економічного розвитку та досвід залучення інвестицій Чеської Республіки», – наголосив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак сторони обговорили можливі напрями співпраці у галузях економіки, освіти, культури, науки, енергозбереження, а також шляхи обміну інформацією у випадках надзвичайних ситуацій.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua