Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Іван Мунтян: Сьогодні ми знаємо правдиву історію нашої землі

Прес-центр

Новини

01.04.2017 17:45

Іван Мунтян: Сьогодні ми знаємо правдиву історію нашої землі |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 1 квітня, в урочищі Варниця поблизу села Біла Криниця Глибоцького району голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян разом з представниками місцевої влади та громади вшанував пам’ять невинно убієнних більшовиками буковинців. Участь у жалобних заходах з нагоди 76-ї річниці жахливого злочину комуністичного режиму також взяла Генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован, народний депутат України Григорій Тіміш, депутати обласної та місцевих рад.

«Тривалий час цей страшний злочин ретельно приховували. Але нині ми знаємо правдиву історію нашої землі і повинні передати її наступним поколінням буковинців, аби подібне більше ніколи не повторилося. Сьогодні на нашу землю знову прийшли російські окупанти, але на щастя, доблесні захисники України зупинили ворожу навалу, не давши реалізувати загарбникам підступний план зі знищення нашої держави. За це віддали свої життя тисячі кращих синів України. Пам’ятаймо їх подвиг та жертву, яку сімдесят шість років тому принесли наші краяни за нашу свободу!», – відзначив керівник представницької влади регіону, звертаючись до учасників жалобного зібрання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua