Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Спортивні події  >  Триває підготовка до проведення ІІ етапу чемпіонату світу з мотокросу

Прес-центр

Новини

29.03.2017 16:47

Триває підготовка до проведення ІІ етапу чемпіонату світу з мотокросу |  Спортивні події

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 29 березня, відбулося засідання Організаційного комітету з організації підготовки та проведення 5-7 травня 2017 року в м. Чернівцях ІІ етапу чемпіонату світу з мотоциклетного спорту на мотоциклах з колясками, участь у якому взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, члени організаційного комітету заслухали інформацію директора змагань Михайла Ротаря та президента Чернівецької обласної Асоціації «Техноспорт» Василя Каглянчука про хід підготовки та питання, які потребують першочергового вирішення. Зокрема, наголошено на необхідності проведення ремонту під’їзних шляхів, що ведуть до траси «Суперкрос», облаштування місць для паркування автотранспортних засобів, забезпечення безперебійного енергопостачання, залучення представників волонтерських організацій, формування призового фонду змагань.

Також за результатами засідання Організаційного комітету буде напрацьовано та направлено Міністерству молоді та спорту України низку пропозицій щодо перебування на теренах області закордонних делегацій та команд учасників вищезгаданих змагань.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua