Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  Задля належного відзначення добровольців – учасників бойових дій на Сході України

Прес-центр

Новини

29.03.2017 10:45

Задля належного відзначення добровольців – учасників бойових дій на Сході України  |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Під головуванням заступника голови Чернівецької обласної ради Віталія Мельничука відбулось третє засідання обласної комісії з питань визнання добровольців учасниками бойових дій. Комісія, що була створена згідно з відповідним рішенням сесії крайового парламенту і  розпочала свою роботу 15 грудня 2016 року, наразі розглянула хід виконання процедури отримання бійцями-добровольцями, які проживають на території Чернівецької області, статусу учасника бойових дій на Сході України.

Присутні на засіданні громадські активісти звернули увагу членів комісії на низку труднощів та непорозумінь, які мають місце в процесі реалізації цього рішення крайового парламенту. Зокрема, йшлося про недосконале, на думку бійців-добровольців, оформлення та зміст відповідних посвідчень, бюрократичні перепони, що виникли в процесі надання добровольцям належних їм пільг. Особливо наголошувалось на небажанні низки районних та місцевих рад виділити кошти для забезпечення бійців-добровольців належними їм виплатами та пільгами.

Віталій Мельничук закликав присутніх на засіданні комісії представників відповідальних органів державної влади вжити невідкладних заходів щодо усунення усіх наявних перешкод у справі практичної реалізації статусу учасників бойових дій на Сході України для бійців-добровольців Чернівецької області.

Посадовець найближчим часом особисто звернеться до керівників крайової представницької та виконавчої влади з ініціативою щодо скликання обласної наради за участі голів Чернівецької міської та районних рад, голів райдержадміністрацій з питань втілення в життя рішення Чернівецької обласної ради щодо надання бійцям-добровольцям відповідних пільг та виплат.

Віталій Мельничук також звернув увагу учасників засідання на необхідності розробити порядок відзначення тих учасників Революції Гідності у Києві, які 18 - 20 лютого 2014 року зазнали поранень в боях з силовиками, які захищали злочинний режим Януковича, але досі не мають статусу учасників бойових дій. «Ми маємо зробити все можливе для того, аби належно вшанувати героїв революційного Майдану», наголосив він.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua