Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заходи >  У Кракові проходить з’їзд 3-го Європейського Конгресу місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

28.03.2017 10:13

У Кракові проходить з’їзд 3-го Європейського Конгресу місцевого самоврядування |  Заходи

Тема новини: Назва теми

27-28 березня у Кракові (Польща) відбувається ІІІ Європейський Конгрес місцевого самоврядування, в якому бере участь делегація Чернівецької області. До складу делегації входять депутати обласної ради Світлана Фочук, Микола Стринада, Андрій Андрюк, Віктор Мотуляк, Андрій Штогрін, а також голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк та голова Вашківецької об'єднаної територіальної громади Микола Перч.
В рамках Конгресу будуть проводитись тематичні дискусії, воркшопи, лекції, презентації, що стосуватиметься питань фінансування, інновацій, економіки, суспільства та навколишнього середовища. Участь у засіданні беруть представники урядових структур, керівники органів влади та органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ, практики в галузі інновацій, науковці та експерти, представники міжнародних фінансових інституцій та інвестори.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua