Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  З нагоди 30-річчя обласного осередку Організації ветеранів України

Прес-центр

Новини

23.03.2017 15:20

З нагоди 30-річчя обласного осередку Організації ветеранів України |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій МЕЛЬНИЧУК взяв участь та виступив на урочистих зборах з нагоди 30-річчя обласної організації ветеранів України, які відбулись у гарнізонному Будинку офіцерів. Він відзначив значний доробок ветеранського загалу у справу забезпечення життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міст області. Посадовець закликав ветеранський актив передавати набутий життєвий та виробничий досвід представникам молодого покоління, зокрема – учням загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, студентам вищих навчальних закладів. Віталій МЕЛЬНИЧУК вручив активістам обласної організації ветеранів Почесні грамоти Чернівецької обласної ради. 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua