Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.12.2017 11:29
Відбудеться конференція "Децентралізація, управління землями та розвиток громад"


    Учасники конференції в інтерактивній формі матимуть можливість обговорити актуальні питання даної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: За чверть століття своєї діяльності Служба безпеки України завоювала авторитет та повагу українців

Прес-центр

Новини

22.03.2017 18:18

Іван Мунтян: За чверть століття своєї діяльності Служба безпеки України завоювала авторитет та повагу українців |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької влади Буковини Іван Мунтян, звертаючись до керівництва, особового складу та ветеранів Управління СБУ в Чернівецькій області на урочистих зборах, що відбулися з нагоди відзначення 25-ї річниці з дня створення Служби безпеки України.

«За чверть століття своєї діяльності служба безпеки завоювала авторитет та повагу українців, неодноразово засвідчивши свою спроможність ефективно протидіяти будь-яким протиправним проявам. І нині, попри складну суспільно-політичну ситуацію та бойові дії на Сході країни, співробітники служби з честю та гідністю протидіють проявам сепаратизму, запобігають терористичним загрозам, демонструючи при цьому відданість справі та відповідальне ставлення до виконання службового обов’язку. Відрадно що особовий склад Управління СБУ в Чернівецькій області з року в рік ефективною працею доводить свою спроможність розв’язувати найскладніші завдання у сфері забезпечення конституційного правопорядку та законності на території нашого прикордонного краю. Тому хочу щиро подякувати вам за вашу нелегку, але вкрай важливу роботу, мужність, самовідданість, професіоналізм, відданість присязі та Україні!», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, посадовець нагородив начальника Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області Руслана Сторожука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а кращих співробітників управління – Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua