Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.08.2017 11:33
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: За чверть століття своєї діяльності Служба безпеки України завоювала авторитет та повагу українців

Прес-центр

Новини

22.03.2017 18:18

Іван Мунтян: За чверть століття своєї діяльності Служба безпеки України завоювала авторитет та повагу українців |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької влади Буковини Іван Мунтян, звертаючись до керівництва, особового складу та ветеранів Управління СБУ в Чернівецькій області на урочистих зборах, що відбулися з нагоди відзначення 25-ї річниці з дня створення Служби безпеки України.

«За чверть століття своєї діяльності служба безпеки завоювала авторитет та повагу українців, неодноразово засвідчивши свою спроможність ефективно протидіяти будь-яким протиправним проявам. І нині, попри складну суспільно-політичну ситуацію та бойові дії на Сході країни, співробітники служби з честю та гідністю протидіють проявам сепаратизму, запобігають терористичним загрозам, демонструючи при цьому відданість справі та відповідальне ставлення до виконання службового обов’язку. Відрадно що особовий склад Управління СБУ в Чернівецькій області з року в рік ефективною працею доводить свою спроможність розв’язувати найскладніші завдання у сфері забезпечення конституційного правопорядку та законності на території нашого прикордонного краю. Тому хочу щиро подякувати вам за вашу нелегку, але вкрай важливу роботу, мужність, самовідданість, професіоналізм, відданість присязі та Україні!», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, посадовець нагородив начальника Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області Руслана Сторожука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а кращих співробітників управління – Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua