Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Засідання сесії обласної ради >  Депутати Чернівецької обласної ради підтримали торговельну блокаду

Прес-центр

Новини

14.03.2017 13:51

Депутати Чернівецької обласної ради підтримали торговельну блокаду |  Засідання сесії обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 14 березня, на виконання розпорядження голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна №37 відбулося засідання 11-ї позачергової сесії обласної ради. Розглянуто питання «Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України щодо підтримки торговельної блокади». У результаті майже двогодинного обговорення, що відбулося за участю громадських активістів, волонтерів та добровольців, народні обранці прийняли рішення, яким схвалили відповідний текст звернення до вищого керівництва держави.

Зокрема, депутати крайового парламенту Буковини висловили свою підтримку ініціативам ветеранів-учасників бойових дій в АТО, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях, запропонували провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованого Донбасу на територію України, встановити мораторій на ввезення вантажів (товарів) на тимчасово окуповану територію України та вивезення вантажів (товарів) з неї, за винятком гуманітарних вантажів (товарів), які ввозяться на тимчасово окуповану територію України під контролем спеціально делегованих представників Організації з безпеки та співробітництва в Європі або за участю Міжнародного Комітету Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, на законодавчому рівні вжити заходів щодо посилення контролю за переміщенням осіб через тимчасово окуповану територію України, а також взяти під контроль держави України стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, ввести тимчасову адміністрацію на стратегічних підприємствах, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом, зокрема ПАТ ЕК «Чернівціобленерго».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua