Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  Іван Мунтян: Це – наше спільне минуле та наш спільний біль

Прес-центр

Новини

02.03.2017 17:45

Іван Мунтян: Це – наше спільне минуле та наш спільний біль |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 березня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистому відкритті виставки графічних робіт закарпатського скульптора та живописця, члена Національної спілки художників України Петра Матла, яка за сприяння Генерального консульства Угорщини в Ужгороді розпочала свою роботу в приміщенні Чернівецького обласного художнього музею.

«Картини Петра Матла символізують наше спільне минуле та наш спільний біль. Оскільки свого часу подібну біду довелося пережити й буковинцям – українцям, румунам та представникам інших національностей, цілі родини яких були репресовані або опинилися по різні боки кордону. Водночас, це дуже показовий урок, з якого українці та європейці повинні зробити правильні висновки. Адже зараз Росія вкотре вдалася до військової агресії проти України, але впевнений, що Україною вона не обмежиться. Тому нині дуже важливо об’єднати наші зусилля з усіма європейськими партнерами, аби зупинити агресора», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак Іван Мунтян подякував ГПершому заступнику Генерального консула Угорщини в Україні пану Ласло Віда та директору художнього музею Інні Кіцул за те, що виставки угорських та закарпатських митців у столиці Буковини стали вже доброю традицією, а також ознайомився з пересувною експозицією документальної виставки на тему повоєнних більшовицьких репресій та депортації етнічних угорців Закарпаття.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua