Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  Іван Мунтян: Це – наше спільне минуле та наш спільний біль

Прес-центр

Новини

02.03.2017 17:45

Іван Мунтян: Це – наше спільне минуле та наш спільний біль |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 березня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистому відкритті виставки графічних робіт закарпатського скульптора та живописця, члена Національної спілки художників України Петра Матла, яка за сприяння Генерального консульства Угорщини в Ужгороді розпочала свою роботу в приміщенні Чернівецького обласного художнього музею.

«Картини Петра Матла символізують наше спільне минуле та наш спільний біль. Оскільки свого часу подібну біду довелося пережити й буковинцям – українцям, румунам та представникам інших національностей, цілі родини яких були репресовані або опинилися по різні боки кордону. Водночас, це дуже показовий урок, з якого українці та європейці повинні зробити правильні висновки. Адже зараз Росія вкотре вдалася до військової агресії проти України, але впевнений, що Україною вона не обмежиться. Тому нині дуже важливо об’єднати наші зусилля з усіма європейськими партнерами, аби зупинити агресора», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак Іван Мунтян подякував ГПершому заступнику Генерального консула Угорщини в Україні пану Ласло Віда та директору художнього музею Інні Кіцул за те, що виставки угорських та закарпатських митців у столиці Буковини стали вже доброю традицією, а також ознайомився з пересувною експозицією документальної виставки на тему повоєнних більшовицьких репресій та депортації етнічних угорців Закарпаття.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua