Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  Іван Мунтян: Це – наше спільне минуле та наш спільний біль

Прес-центр

Новини

02.03.2017 17:45

Іван Мунтян: Це – наше спільне минуле та наш спільний біль |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 березня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистому відкритті виставки графічних робіт закарпатського скульптора та живописця, члена Національної спілки художників України Петра Матла, яка за сприяння Генерального консульства Угорщини в Ужгороді розпочала свою роботу в приміщенні Чернівецького обласного художнього музею.

«Картини Петра Матла символізують наше спільне минуле та наш спільний біль. Оскільки свого часу подібну біду довелося пережити й буковинцям – українцям, румунам та представникам інших національностей, цілі родини яких були репресовані або опинилися по різні боки кордону. Водночас, це дуже показовий урок, з якого українці та європейці повинні зробити правильні висновки. Адже зараз Росія вкотре вдалася до військової агресії проти України, але впевнений, що Україною вона не обмежиться. Тому нині дуже важливо об’єднати наші зусилля з усіма європейськими партнерами, аби зупинити агресора», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак Іван Мунтян подякував ГПершому заступнику Генерального консула Угорщини в Україні пану Ласло Віда та директору художнього музею Інні Кіцул за те, що виставки угорських та закарпатських митців у столиці Буковини стали вже доброю традицією, а також ознайомився з пересувною експозицією документальної виставки на тему повоєнних більшовицьких репресій та депортації етнічних угорців Закарпаття.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua