Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

25.01.2018 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посад директорів комунальних закладів культури

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Проекти та інвестиції >  Відібрано громади для участі у спільному проекті Австрійської Агенції Розвитку та Програми Розвитку ООН

Прес-центр

Новини

24.02.2017 16:27

Відібрано громади для участі у спільному проекті Австрійської Агенції Розвитку та Програми Розвитку ООН |  Проекти та інвестиції

Тема новини: Назва теми

Днями відбулась нарада з відбору громад Чернівецької області для участі у спільному проекті Австрійської Агенції Розвитку та Програми Розвитку ООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей», участь у якій взяв керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець, начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій Чернівецької обласної державної адміністрації Ганна Жебчук, начальник департаменту агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Варжевський, а також координатор проекту в Чернівецькій області Наталя Белюкіна.

Так, Наталія Белюкіна повідомила, що на адресу Проекту надійшло 53 заявки від громад із 10 районів області, які було уважно вивчено та проаналізовано.

В результаті відбору, спільним рішенням обрано 9 громад для участі у компоненті проекту «Просування всеохоплюючого принципу місцевого розвитку орієнтованого на громаду» – Вижницьку об’єднану територіальну громаду та Берегометську селищну раду Вижницького району, Котелівську та Маршинецьку сільські ради Новоселицького, Красноїльську та Великокучурівську об’єднані територіальні громади Сторожинецького, Хряцьківську сільську раду Герцаївського, Суховерхівську сільську раду Кіцманського, Мошанецьку сільську раду Кельменецького району. Для участі у компоненті проекту «Підтримка малих економічних ініціатив сільськогосподарського спрямування» обрано Глибоцьку об’єднану територіальну громаду.

Також сформовано відповідний резерв: 3 громади (Киселицька сільська рада Путильського району, Рукшинська об’єднана територіальна громада Хотинського району, Хрещатицька сільська рада Заставнівського району) для компоненту проекту «Просування всеохоплюючого принципу місцевого розвитку орієнтованого на громаду» та 1 громаду (Купська сільська рада Глибоцького району) для компоненту проекту «Підтримка малих економічних ініціатив сільськогосподарського спрямування».

Відтак Наталією Белюкіною роз’яснено учасникам наради методологію відбору громад для участі у проекті, проаналізовано опрацьовані заявки, класифіковано їх згідно визначених проектом показників  та презентовано перед комітетом з відбору громад Чернівецької області.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua