Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Буковина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

Прес-центр

Новини

15.02.2017 16:54

Буковина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбулися у столиці Буковини сьогодні, 15 лютого. Так, керівник представницької влади краю разом із активістами Чернівецької обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану віддав данину шани буковинцям, які загинули під час Афганської війни, а також звернувся з вітальним словом до учасників урочистих зборів у Центральному палаці культури Чернівців.

«28 років минуло відтоді, як закінчилась Афганська війна, що забрала молоді життя та скалічила долі тисяч наших співгромадян. Сьогодні ми вшановуємо вашу мужність та силу духу. Зберігаючи вірність присязі, ви та ваші побратими виконали свій військовий обов’язок, віддавши найдорожче – молодість, здоров’я, життя. Розумію, що труднощі сьогодення не дають можливості скористатися наданими законом правами та пільгами у повному обсязі. Тому держава та суспільство і досі в боргу перед вами та вашими родинами. Хочу запевнити, що обласна рада спільно з ветеранськими та іншими громадськими організаціями і надалі докладатиме усіх зусиль задля вирішення вкрай важливих питань соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни, сімей загиблих військовослужбовців», – наголосив Іван Мунтян.

Відтак, за виявлені героїзм та мужність, патріотичне виховання молоді та активну громадську позицію посадовець відзначив активістів Чернівецької обласної організації УСВА Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua