Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

25.01.2018 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посад директорів комунальних закладів культури

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Сполучені Штати і надалі підтримуватимуть Україну

Прес-центр

Новини

13.02.2017 18:07

Іван Мунтян: Сполучені Штати і надалі підтримуватимуть Україну |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Про роботу у складі офіційної делегації, що представляла Україну на 65-у Національному молитовному сніданку, який відбувся у Вашингтоні (США) 2 лютого цього року, розповів керівник представницької влади Буковини Іван Мунтян, відповідаючи на запитання представників обласних ЗМІ під час сьогоднішньої прес-конференції.

Так, посадовець наголосив на тому, що захід не носив розважального характеру, натомість передбачав низку зустрічей з американськими політичними діячами та посадовцями різних рівнів.

«На зустрічах з посадовцями Держдепартаменту США та Агентства міжнародного розвитку USAID нам вдалося донести інформацію про реальний стан справ в Україні, про те, як ми уже четвертий рік поспіль боремося з російським агресором і проросійськими терористами. Гадаю, що це важливо, адже Адміністрація Президента Дональда Трампа отримала об’єктивну інформацію з першоджерел. І тепер, ухвалюючи ті чи інші рішення, керівництво Сполучених Штатів матиме цілісну картину того, що відбувається на Сході України», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, голова обласної ради розповів, що в результаті домовленостей, досягнутих з представниками однієї з американських громадських організацій, Чернівецька міська дитяча лікарня ближчим часом отримає необхідне нейрохірургічне медичне обладнання. Також завдяки об’єктивній інформації про події в Україні, представниками благодійних організацій США було зібрано багато гуманітарної допомоги для військовослужбовців та мирного населення, яке постраждало внаслідок загострення ситуації на Сході України.

«Вважаю, що найбільшим здобутком учасників української делегації можна вважати тезу, яку неодноразово повторювали представники американського істеблішменту: Сполучені Штати Америки і надалі будуть підтримувати Україну, її незалежність, цілісність та суверенітет. Втім, гадаю, що ми також не повинні сидіти, склавши руки. Натомість українцям слід консолідуватися та наполегливо працювати над питанням подолання корупції та реалізації важливих реформ», – підсумував Іван Мунтян.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua