Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Сполучені Штати і надалі підтримуватимуть Україну

Прес-центр

Новини

13.02.2017 18:07

Іван Мунтян: Сполучені Штати і надалі підтримуватимуть Україну |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Про роботу у складі офіційної делегації, що представляла Україну на 65-у Національному молитовному сніданку, який відбувся у Вашингтоні (США) 2 лютого цього року, розповів керівник представницької влади Буковини Іван Мунтян, відповідаючи на запитання представників обласних ЗМІ під час сьогоднішньої прес-конференції.

Так, посадовець наголосив на тому, що захід не носив розважального характеру, натомість передбачав низку зустрічей з американськими політичними діячами та посадовцями різних рівнів.

«На зустрічах з посадовцями Держдепартаменту США та Агентства міжнародного розвитку USAID нам вдалося донести інформацію про реальний стан справ в Україні, про те, як ми уже четвертий рік поспіль боремося з російським агресором і проросійськими терористами. Гадаю, що це важливо, адже Адміністрація Президента Дональда Трампа отримала об’єктивну інформацію з першоджерел. І тепер, ухвалюючи ті чи інші рішення, керівництво Сполучених Штатів матиме цілісну картину того, що відбувається на Сході України», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, голова обласної ради розповів, що в результаті домовленостей, досягнутих з представниками однієї з американських громадських організацій, Чернівецька міська дитяча лікарня ближчим часом отримає необхідне нейрохірургічне медичне обладнання. Також завдяки об’єктивній інформації про події в Україні, представниками благодійних організацій США було зібрано багато гуманітарної допомоги для військовослужбовців та мирного населення, яке постраждало внаслідок загострення ситуації на Сході України.

«Вважаю, що найбільшим здобутком учасників української делегації можна вважати тезу, яку неодноразово повторювали представники американського істеблішменту: Сполучені Штати Америки і надалі будуть підтримувати Україну, її незалежність, цілісність та суверенітет. Втім, гадаю, що ми також не повинні сидіти, склавши руки. Натомість українцям слід консолідуватися та наполегливо працювати над питанням подолання корупції та реалізації важливих реформ», – підсумував Іван Мунтян.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua