Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян підбив підсумки роботи за минулий рік

Прес-центр

Новини

13.02.2017 16:07

Іван Мунтян підбив підсумки роботи за минулий рік |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Підсумки за рік роботи на посаді голови Чернівецької обласної ради підбив Іван Мунтян під час прес-конференції, що відбулася сьогодні, 13 лютого. Так, посадовець поінформував представників регіональних засобів масової інформації про найважливіші рішення, прийняті крайовим парламентом Буковини у 2016 році, спрямованість затверджених регіональних програм, а також про тематику звернень обласної ради до керівництва держави та центральних органів виконавчої влади.

Зокрема, голова крайового парламенту Буковини повідомив, що минулого року депутати обласної ради своїми рішеннями спрямували кошти обласного бюджету на ремонт низки автошляхів краю та завершення будівництва декількох важливих об’єктів соціальної інфраструктури, створили агенцію регіонального розвитку, започаткували Міжнародний фестиваль народної творчості «Буковинська Маланка», а також внесли зміни до перспективного плану формування територіальних громад Чернівецької області.

У свою чергу 20 затверджених регіональних програм мають за мету покращення медико-соціального супроводу учасників бойових дій та малозабезпечених верств населення, оздоровлення та відпочинок дітей, розвиток міжнародної діяльності та залучення зовнішніх ресурсів, забезпечення проведення заходів територіальної оборони, розвиток туризму, охорону навколишнього природного середовища тощо.

Також народні обранці взяли участь у спільному засіданні із радниками Сучавської повітової ради (Румунія), в рамках якого досягнуто домовленості про спільну реалізації 12 транскордонних проектів.

«Якщо уряд сприятиме реалізації наших ініціатив у сфері транскордонного співробітництва, зможемо залучити досить серйозні інвестиції в економіку краю та розвиток інфраструктури прикордоння. Також будемо активно працювати над пошуками джерел фінансування для завершення довгобудів та ремонту доріг. Втім для цього усім представникам Буковини у тих чи інших органах влади потрібно не лише «піаритися», а реально об’єднати зусилля заради вирішення проблем регіону», – підсумував керівник представницької влади області.

Насамкінець Іван Мунтян розповів про пріоритети у роботі обласної ради на поточний рік, до яких відніс завершення реконструкції обласного перинатального центру та міжнародних пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні «Дяківці» та «Красноїльськ», а також завершення відбудови постраждалих від повені об’єктів транспортної інфраструктури у Путильському районі.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua