Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціальна політика >  Обговорено перспективи надання додаткових соціальних гарантій учасникам Революції Гідності

Прес-центр

Новини

10.02.2017 14:47

Обговорено перспективи надання додаткових соціальних гарантій учасникам Революції Гідності |  Соціальна політика

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 10 лютого, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук провів робочу нараду, участь у якій взяли заступник директора Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Чобан, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Півень, а також активні учасники Революції Гідності, які отримали тілесні ушкодження під час акцій громадської непокори на Майдані у м. Києві.

Обговорено правові підстави та можливі шляхи надання громадянам, які у 2014-2015 роках стали на захист демократичних цінностей в Україні та отримали тілесні ушкодження під час сутичок з правоохоронцями, пільг, які мають особи зі статусом учасника бойових дій. Також проаналізовано можливості місцевих бюджетів регіону щодо можливого здійснення медико-соціального супроводу відповідної категорії жителів краю.

Наголошено на потребі актуалізації питання про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в частині розширення переліку осіб, які належать до учасників бойових дій.

«Усі озвучені сьогодні пропозиції будуть оформлені належним чином та винесені на розгляд постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей», – підсумував Віталій Мельничук.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua